лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Новости / Лазерне видалення мозолів у Миколаєві

Новости

Лазерне видалення мозолів у Миколаєві

лазерное удаление мозолей

Під впливом негативних факторів зовнішнього середовища наш організм «вмикає» певні захисні реакції. Механічний вплив на шкіру 

призводить до утворення мозолів. Іноді вони настільки заважають або засмучують своїм неприємним виглядом, що доводиться застосовувати лазерне видалення мозолів.

Що таке мозоль?

Мозоль — це скупчення відмерлих клітин дерми, яке створює щільний захисний шар для більш ніжних та вразливих тканин. Найскладніший випадок — стрижневі мозолі (мертві клітини глибоко проникають в епітелій). Також читайте про інші новоутворення, а також про те, чим вони небезпечні. 

Що таке лазерне видалення сухих мозолів?

За допомогою спеціальних апаратів, що генерують лазерний промінь, щільні тканини епітелію видаляються. У результаті залишається ніжний та м’який шар дерми. 

Сухі мозолі рекомендовано видаляти. Ці утворення накопичили достатньо товстий шар клітин, і в інший спосіб його не позбутися. 

Мокрі мозолі, зазвичай, з часом зникають. Але за умови, якщо вони не будуть занадто часто піддаватися впливу зовнішніх факторів, що спричинили їх появу. У цьому випадку мокрі мозолі дуже швидко перетворюються на сухі.

Мозолі, зокрема стрижневі, можуть з’явитися на різних ділянках кінцівок: на ногах, на пальцях ніг, на пальцях рук, на руках. Лікарі проводять лазерне видалення мозолів різного типу.

Показання до процедури

Лазерне видалення стрижневих мозолів та мозолів інших типів призначають у таких випадках:

 • мозолі викликають хворобливі відчуття;
 • вони запалюються;
 • заважають виконанню механічних операцій;
 • мають неприємний вигляд;
 • в інших випадках за бажанням пацієнта.

Також видалення проводять:

 • якщо це стрижневі мозолі;
 • якщо відбулося запалення мозолі.

Протипоказання

Є ситуації, коли лазерне видалення мозолів на пальцях або на інших ділянках кінцівок протипоказано:

 • вагітність;
 • годування груддю;
 • онкологічне захворювання;
 • герпетичні хвороби.

Процедура видалення

Початок лікування починається з першої зустрічі з лікарем. Він проводить огляд і призначає необхідні аналізи для виявлення факторів, при яких лазерне видалення мозолів робити протипоказано.

Незалежно від того, на якій ділянці кінцівок відбувається лазерне видалення (на пальцях ніг, п’ятах або на інших ділянках), застосовується місцева анестезія. Знеболення проводиться шляхом введення анестетика ін’єкцією.

Загальна анестезія не застосовується.

Процедура триває близько 7-10 хвилин.

За допомогою спеціального апарату мозоль випалюється лазерним променем, залишаючи м’які шари шкіри. Привабливість методу полягає в тому, що можливо навіть безпечне лазерне видалення мозолі зі стрижнем, який досить глибоко проник у шкіру.

По закінченню процедури оброблену ділянку шкіри обробляють спеціальною маззю для загоювання та накладають стерильну марлеву пов’язку. Така операція не вимагає госпіталізації пацієнта: після сеансу він відразу може йти додому.

Термін відновлення становить близько 10 днів. Протягом усього періоду продовжують обробку відновлювальною маззю, періодично змінюють пов’язки. Рекомендовано зниження фізичних навантажень та носіння незручного взуття або інших речей, які можуть спровокувати появу нових мозолів.

Переваги лазерного видалення мозолів

Окрім лазерного, існують інші методики видалення мозолів. Зокрема застосовується хірургічне видалення та апаратне зняття за допомогою шліфувальних насадок, а також кріовидалення (із застосуванням рідкого азоту). Однак лазерне видалення — найбільш сучасний метод. Найбільш безпечний та ефективний.

Переваги лазерного:

 • ефективність;
 • оперативність;
 • короткий термін реабілітації;
 • не залишає рубців і шрамів;
 • безпечність (при лазерному видаленні зараження неможливе, оскільки лазер має бактерицидну дію).

Лазерне видалення мозолів у клініці «ЗлатаДерма»

Діяльність медичного центру «Златадерма» спрямована на застосування найбільш ефективних медичних методик та технологій, використання сучасного обладнання, медичних засобів та препаратів.

У мед. центрі працюють провідні лікарі міста Миколаїв. Їх кваліфікація не викликає сумнівів, адже вони постійно вдосконалюються, опановують найсучасніші лікувальні методики.

Яка на лазерне видалення мозолів ціна? При формуванні ціни враховується площа оброблюваної ділянки шкіри, а також вартість анестезії та інших витратних матеріалів. Але загалом ціни мед. центру «Златадерма» демократичні, тому зазначені процедури доступні всім.

Для первинної консультації необхідно відвідати наш сайт та записатися до лікаря, зателефонувавши по вказаному номеру телефону. Запис можливий і при особистому відвідуванні нашого медичного центру.

Чи варто вдатися до цієї процедури? Звичайно варто. Вона дозволить швидко, результативно та за прийнятну ціну позбутися надокучливих мозолів. Застосування лазера не повинно лякати, адже операція проводиться під анестезією. Найбільш неприємне у лікуванні — це, мабуть, сам момент введення знеболювального препарату. Але ж то дрібниці.

Після проведення процедури ви отримаєте приємну й ніжну шкіру, що матиме привабливий охайний вигляд. Якщо мозолі болять, лазерне видалення швидко позбавить вас від неприємних відчуттів. Отже, сміливо відкидайте сумніви у виборі якісної процедури. Чекаємо на вас!

 

0 0 голосов
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности