лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Абдомінопластика

Абдомінопластика

подтяжка животаВиснажливі дієти та заняття спортом не завжди забезпечують формування красивого рельєфу живота. У таких випадках на допомогу приходить пластична хірургія. Фахівці Миколаївського медцентру пластичної хірургії «Златадерма» проводять ефективні операції щодо зменшення обсягу, корекції форми та підтяжки живота.

Абдомінопластика — це операція, яка повертає животу естетичні пропорції та/або максимально наближає змінену форму передньої черевної стінки до естетично прийнятної норми.

Ефект досягається шляхом видалення надлишків шкіри разом з підшкірно-жировою клітковиною, а також завдяки зміцненню м’язів передньої черевної стінки. Підґрунтя для операції — естетичні мотиви, тобто випадки, коли пацієнт не задоволений своєю зовнішністю.

У нас дуже доступна ціна на абдомінопластику живота! Наступного разу, коли вас запитають “Скільки коштує пластика живота?”, ви будете знати правильну відповідь!

Дізнайтесь ціну

Нехтувати цим естетичним недоліком небезпечно: є великий ризик появи пупкової грижі. Тому лікарі часто рекомендують пацієнтам зробити абдомінопластику (підтяжку живота), саме щоб зберегти їх здоров’я. Ця процедура підходить як жінкам, так і чоловікам.

Пластика живота в нашому медцентрі виконується класичним методом, а також з використанням сучасних методик (вони дозволяють проводити корекцію фігури з мінімальним ризиком і гарантують відмінний результат).

Абдомінопластика (пластика живота) — найефективніший метод боротьби з в’ялістю шкіри живота!

Причини зробити абдомінопластику

  • Під час виношування дитини м’язи преса та шкіра відчувають сильний тиск з боку матки, яка швидко збільшується в розмірах. Ситуація може погіршитися після проведення кесаревого розтину. Пластика живота після пологів — найкращий варіант повернути колишню форму та навіть покращити її.
  • Різке схуднення. За умови різкого схуднення шкіра не встигає адаптуватися та повернутися до нормального стану. У результаті з’являється зморшкуватість і в’ялість. Пластика живота після схуднення стає цілком логічним кроком до ідеальної фігури.

Показання до пластики живота:

  • надлишкова шкіра та підшкірно-жирова клітковина в нижній частині живота;
  • складки (“мішок кенгуру”);
  • розтяжки (найчастіше з’являються після пологів);
  • розтягування м’язів живота;
  • надлишки шкіри після ліпосакції;
  • відсутність бажаного контуру талії;
  • формування пупкової грижі;
  • навантаження на органи черевної порожнини та на серце.

І ще… Абдомінопластика для чоловіків? Легко! Газована вода, чіпси, фаст-фуд, напівфабрикати — усе це вкрай негативно позначається на фігурі та на стані шкіри. Не будемо забувати й про стрес.

Пластика живота в чоловіків стала досить поширеною процедурою. Адже привабливий зовнішній вигляд — це запорука щасливих відносин та успішної кар’єри. Як для жінок, так і для чоловіків.

Усі подробиці щодо процедури абдомінопластики живота та особливостей післяопераційного відновлення ви дізнаєтесь від фахівців медцентру «Златадерма».

Підтяжка живота: найкращі хірурги знайдуть ідеальне рішення

Хірурги рекомендують комплексний підхід до розв’язання проблеми, але в кожному окремому випадку оптимальний варіант вибирають індивідуально, після детальної консультації та обстеження. Щоб досягти максимального ефекту, краще зробити дві операції: ліпосакцію (ми рекомендуємо водоструминну ліпосакцію) та абдомінопластику (підтяжку живота).

Зробити підтяжку живота безпечною сучасною операцією нам дозволяє використання якісного обладнання та застосування прогресивних методик. Великий професійний досвід наших кваліфікованих пластичних хірургів — запорука максимально ефективного результату.

Пластична хірургія — це не розкіш, а послуга, доступна кожному. Вона забезпечує можливість повернутися до повноцінного життя завдяки моделюванню більш привабливих контурів тіла та отриманню бажаної трансформації зовнішності. Абдомінопластика допоможе вам у цьому.

Мрієте про естетичну фігуру? Звертайтесь до професіоналів та будьте гарними. Якщо вам потрібна абдомінопластика — найкращий медцентр Миколаєва «Златадерма» чекає на вас!

Питання — Відповіді

медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности