лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Апаратна чистка у косметолога

Апаратна чистка у косметолога

Апаратна ультразвукова чистка обличчя — сучасний, безпечний та ефективний метод очищення пор та вирівнювання кольору шкіри.

Апаратна чистка шкіри — це процедура, завдяки якій не тільки відбувається очищення пор від сальних відкладень, але також:

 • знебарвлюються видимі дрібні судини (капілярна сітка);
 • згладжуються невеликі нерівності;
 • поліпшується кровопостачання;
 • стимулюється природне вироблення колагену.ульразвуковая чистка лица

Внаслідок проведення апаратної чистки відбувається омолодження шкіри обличчя: вирівнюється колір, відновлюється її еластичність та звужуються пори. Це безболісний спосіб, який підходить для будь-яких типів шкіри.

Виконується така процедура кваліфікованим лікарем-косметологом, тільки в умовах клініки, із застосуванням сучасної апаратури та спеціальних медикаментів. Перевагами такого способу є мінімум протипоказань та висока ефективність.

Під час апаратної чистки ніжна шкіра обличчя не травмується, не розтягується, а головне — пацієнт не відчуває болю!

Апаратна чистка шкіри може проводитися в комплексі з іншими процедурами, які допоможуть максимально поліпшити стан вашої шкіри. Досвідчений фахівець нашої клініки порекомендує вам ті чи інші методи в залежності від особливостей вашого шкірного покриву. 

Які ж ознаки є показаннями для апаратної чистки шкіри? Це, перш за все:

 • розширені пори;
 • горбистість шкіри, спричинена закорковуванням пор;
 • підвищена сальність шкіри,
 • наявність чорних крапок, прищів, вугрів (радимо ознайомитися з методами лікування вугрового висипу);
 • підвищена чутливість до розпарювання та больова гіперчутливість.

Протипоказання:

 • герпетичні висипання;
 • підвищена температура;
 • місячні;
 • онкозахворювання.

Лікар-косметолог нашої клініки перед призначенням будь-якої процедури проведе необхідний огляд та опитування пацієнта. Можливо, призначить деякі обстеження, щоб найбільш точно визначити, чи підходить вам цей метод, чи немає серйозних протипоказань. Також для досягнення найкращого ефекту вам можуть запропонувати комплексне лікування із застосуванням додаткових процедур.

У медичному центрі “ЗлатаДерма” успішно застосовуються два методи чистки шкіри обличчя — апаратна та механічна.

Апаратна або механічна чистка обличчя: яка краще?

Часто наші клієнти запитують, що краще — апаратна чи механічна чистка? Однозначної відповіді немає, оскільки все залежить від ступеня проблемності вашої шкіри. Якщо на шкірі є “старі” об’ємні комедони або глибокі прищі, то, швидше за все, перед апаратною чисткою шкіри вам порекомендують зробити механічну. Але тільки кваліфікований фахівець може визначити, який метод (або послідовність методів) підійде саме вам.

Механічна чистка шкіри

Механічна чистка шкіри — це, іншими словами, видавлювання. Однак, не все так просто: не кожен горбик або прищик підлягає видавлювання. У жодному разі не можна займатися цим самостійно, у домашніх умовах! Наслідки можуть бути серйозними: найменша неприємність, що може статися, — це запальний процес. Найгірший розвиток подій — це похід до хірурга або навіть до онколога. Пам’ятайте: тільки лікар-професіонал може грамотно зробити механічну чистку шкіри обличчя в стерильних умовах, із застосуванням спеціальних інструментів!

Після механічної чистки пацієнт отримує медичні рекомендації та призначення лікаря на реабілітаційний період для якнайшвидшого відновлення запалених (травмованих) ділянок шкіри.

Недоліками механічного чищення шкіри є:

 • больові відчуття;
 • дещо тривалий (до трьох днів) процес реабілітації;
 • необхідність застосування зовнішніх протизапальних препаратів.

Але якщо пацієнт дотримується рекомендацій лікаря, негативні наслідки виключені.

Другий етап — апаратна (більш ретельна) чистка, після якої шкіра стає підтягнутою та гладенькою.

Апаратна чистка обличчя: до та після

Якщо ваша шкіра, на думку фахівця, не особливо проблемна, але потребує чистки, вам запропонують апаратне очищення пор. Після проведення такої процедури не залишається припухлостей, як після механічної, майже через два дні шкіра обличчя матиме здоровий і привабливий вигляд.

Механічна чистка передбачає тільки видалення вмісту пор. Апаратна забезпечує комплексний результат: покращення обмінних процесів у глибоких шарах шкіри, звуження пор, усунення сальності, підвищення еластичності внаслідок стимуляції вироблення власного колагену. Після апаратної чистки ви отримаєте чудовий ефект омолодження шкіри.

У нашому медичному центрі давно та успішно практикується апаратна чистка обличчя. Відгуки наших клієнтів не просто позитивні, але й часом захоплені. Адже в “Златадерма” працюють досвідчені лікарі-косметологи високої кваліфікації, які використовують найсучасніше косметологічне обладнання.

На нашому сайті ви можете подивитися, скільки коштує апаратна чистка обличчя — ціна вам сподобається, ми гарантуємо! Також радимо ознайомитися з інформацією “апаратна чистка обличчя фото до і після” — ви побачите істотну різницю: шкіра після чистки стає ніжною, омоложденою.

Ми надаємо широкий спектр послуг, спрямованих на усунення дефектів шкіри та поліпшення вашої зовнішності. А також пропонуємо широкий вибір косметичних засобів для домашнього догляду за шкірою.

Питання — Відповіді

медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности