лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Гіменопластика (РЕФЛОРАЦІЯ)

Гіменопластика (РЕФЛОРАЦІЯ)

рефлорація

У наш час нікого не дивує можливість проведення процедури по відновленню дівочої  пліви (гіменопластики). Конкретних медичних показань щодо такого втручання на сьогодні немає: гіменопластика відноситься до естетичних гінекологічних операцій.

Дізнайтесь Ціну

На відміну від пластики стінок піхви, для жінки цінність наявності дівочої пліви обумовлена виключно культурними, соціальними та релігійними нормами. Саме тому, за статистикою, більшість подібних операцій проводиться перед вступом у шлюб.

Однак до нас звертаються дівчата з абсолютно різних міркувань: деяким просто хочеться повернути відчуття невинності.

До речі, розрив цілісності дівочої пліви не завжди слід пов’язувати зі статевим життям: дефлорація може статися й через навантаження, спричинені заняттями деякими видами спорту (наприклад, верхова їзда, велосипедний спорт). Також спричинити розрив дівочої пліви може користування тампонами або гінекологічне обстеження.

Для наших фахівців не важливі мотиви пацієнток, що бажають зробити гіменопластику, оскільки це особиста справа. Медики “ЗлатаДерма” виконують свою роботу, та вони завжди націлені тільки на якісний результат!

Способи відновлення цноти

Насправді є два способи: короткочасне та довгострокове відновлення невинності. Отже, ми розкажемо про особливості кожного з них.

Короткочасна гіменопластика — досить проста процедура. Мета такої інтимної пластики — це накладення шва на пліву. Операція проводиться під місцевою анестезією, і вона абсолютно безболісна.

Навіщо ж роблять відновлення дівочої пліви на короткий час? Причини у всіх різні. Комусь просто хочеться зробити подарунок своєму чоловікові, адже, погодьтеся, це важливо з точки зору якості статевого життя та дає змогу партнеру відчути яскраві емоції.

Однак усього 2 тижні — і нитки розчиняться. Пам’ятайте, що в цієї процедури відмінна результативність, але через 14 днів ефект відновлення дівочої пліви зникає.

Кращий результат, безумовно, забезпечує довгострокове відновлення невинності. Складність процедури полягає в тому, що у дівочої пліви досить специфічна будова. Загоєння практично не відбувається, отже, просто взяти та зшити цю тонку тканину неможливо.

Але все одно, не зважаючи на складність та тривалість, довгострокова гіменопластика — безпечна для здоров’я процедура. Під час інтимної пластики медики повністю відновлюють дівочу пліву. Для цієї операції майже немає протипоказань. Винятком є наявність серйозних захворювань та суттєвих розладів.

Почитайте відгуки про короткострокову та довгострокову гіменопластику (або ж (що ще краще) прислухайтеся до рекомендацій нашого лікаря) та приймайте рішення особисто.

Підготовка операції по відновленню цноти

Перед тим, як проводити процедуру, наші фахівці:

  • проведуть обстеження;
  • призначать ряд аналізів (більш докладну інформацію ви дізнаєтеся на консультації);
  • обговорять з вами всі деталі, пов’язані з майбутньою операцією.

Відновлення дівочої пліви в клініці “ЗлатаДерма”

У центрі косметології та пластичної хірургії “ЗлатаДерма” на найвищому рівні проводиться гіменопластика різного рівня складності. Багато наших пацієнток відзначають цікавий факт: навіть короткочасне відновлення цноти вводить в оману досвідченого лікаря-гінеколога. Виконана з ювелірною точністю робота — результат безцінного досвіду та професіоналізму наших пластичних хірургів. Ми завжди ставимо за мету тільки найкращий результат та досягаємо його.

Важливо: ми гарантуємо будь-якій пацієнтці повну анонімність. Чекаємо на вас!

Питання — Відповіді

медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности