лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Круропластика

Круропластика

Непропорційні або неестетичні гомілки часто бувають об’єктом невдоволення як у чоловіків, так і в жінок. Деякі люди навіть соромляться носити одяг, що відкриває ікри. Зазвичай правильно підібрані вправи допомагають розв’язати цю проблему, але не всім вдається досягти бажаного результату.

Однак не варто впадати у відчай, оскільки пластична хірургія творить чудеса. Якщо ви не задоволені своїми ікрами, зверніться до пластичного хірурга за консультацією. Він вас огляне, розповість про можливості круропластики. А також продемонструє фото з результатами задоволених пацієнтів, що стане найпереконливішим аргументом, щоб зважитися на операцію.

Круропластика — це операція по збільшенню або зміни форми гомілки за допомогою імплантатів у людей, які не задоволені цією частиною свого тіла.

Також ця процедура користується популярністю в тих, кому доводиться боротися з наслідками травм, захворювань (поліомієліт, розщеплення хребта та клишоногість) і гіпертрофією м’язів. Але це можна змінити за допомогою круропластики, відгуки задоволених пацієнтів є прямим підтвердженням змін на краще.

Однак важливо розуміти, що круропластика ніг не позбавляє від проблем з м’язами, не лікує їх атрофію, а розв’язує лише косметологічну частину проблеми: після операції ваші ноги набувають більш здоровий вигляд, форма форми гомілки стане більш привабливою та естетичною.

Операція круропластика для чоловіків і для жінок

Як було згадано раніше, до зміни зовнішнього вигляду гомілки хірургічним шляхом вдаються як чоловіки, так і жінки. Але, у зв’язку зі зрозумілими анатомічними відмінностями, очікуваний від операції результат відрізняється.

Жінки прагнуть досягти анатомічного балансу, хочуть, щоб їх ноги маги привабливий округлий вигляд. А чоловіки бажають підкреслити основну частину литкового м’яза, його верхню третину. Усі ці вимоги може задовольнити круропластика, фото пацієнтів до та після операції є наочним підтвердженням цього.

Імплантати для круропластики та їх вартість

Не дивлячись на те, що пластична операція по збільшенню гомілки не є найпопулярнішою, імплантати, які використовуються для круропластики, відрізняються високою якістю.

Широка популярність операцій по збільшенню грудей вивела виробництво імплантатів на найвищий рівень. Завдяки цьому імплантати для круропластики відрізняються високою якістю, вони безпечні для здоров’я та на дотик мало чим відрізняються від м’язів ноги.

Зазвичай для круропластики використовують імплантати з гладкої оболонки, наповненої густим силіконовим гелем. Кожному пацієнту підбирають імплантати, що відповідають його особистим уподобанням, індивідуальним анатомічним особливостям та рекомендаціям лікаря.

За формою литкові імплантати бувають:

  • анатомічними;
  • веретеноподібними.

Анатомічні імплантати найчастіше підходять чоловікам, оскільки вони вживляються тільки з одного боку та змінюють вигляд виключно верхньої частини гомілки. Також такі імплантати використовують для людей які страждають гіпотрофією м’язів.

Другий вид імплантатів найчастіше використовуються для жінок. Вони більш довгасті та допомагають сформувати жіночну форму литок. Завдяки своїй формі, веретеноподібні імплантати коректують верхню, середню та нижню частину гомілки.

В окремих випадках хірурги можуть вдатися до використання індивідуально виготовлених імплантатів для круропластики, ціна яких вище. Вони можуть стати в пригоді, коли стандартні імплантати не підходять (наприклад, при роботі з пацієнтом з деформацією литок). Такі імплантати формують завдяки використанню гіпсових зліпків ноги пацієнта, виготовлених з твердого силікону, через що їх легко намацати через шкіру.

Процес операції

Операція круропластика проходить під загальним наркозом. Пацієнт повинен лежати на животі, оскільки всі маніпуляції медики здійснюють через задню частину ноги, під лінією згину коліна. Імплантат розміщують між фасцією та м’язом. По завершенню операції лікар зашиває ногу пацієнта за допомогою хірургічних матеріалів, що згодом повністю розсмоктуються.

Післяопераційний період

Після круропластики реабілітація проходить досить швидко. Першу ніч після операції пацієнт проводить у центрі пластичної хірургії під наглядом лікарів. Якщо немає ніяких скарг, прооперовану людину виписують, і вона продовжує подальше відновлення вдома.

Протягом тижня проходить перший етап відновного періоду в режимі мінімальної рухливості. На цьому етапі пацієнт може здійснювати короткі прогулянки. Лежати та сидіти потрібно тільки з піднятими ногами, щоб знизити набряклість.

Далі настає довгостроковий відновний період, який може тривати від одного місяця до трьох. Термін залежить від індивідуальних відчуттів пацієнта. За рекомендацією лікаря потрібно носити компресійні панчохи протягом усього часу реабілітації, щоб імплантат добре прижився.

Як правило, більшість людей повертаються до активного життя та занять спортом уже через 2-3 місяці. Остаточний результат вражає, але його можна оцінити тільки по завершенню всього періоду реабілітації після круропластики (фото пацієнтів до та після операції яскраво це демонструють).

Питання — Відповіді

медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности