лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

лазерна епіляція

Без сумніву, кожна людина, яка доглядає за своєю зовнішністю, мріє раз і назавжди позбутися небажаного волосся на тілі. На жаль, у домашніх умовах  якісно це зробити неможливо.

В інтернеті можна знайти безліч народних рецептів щодо використання настою волоського горіха, щоденних протирань розчином спирту з йодом та багато іншого.

Усе це не дає ніяких результатів, оскільки повне припинення росту волосся можливо тільки за умови руйнування волосяного фолікула.

Дізнатися Ціну

Ці рецепти можуть не тільки посилити проблему, а й нашкодити шкірі. Тому всі дерматологи наполегливо рекомендують не здійснювати такі небезпечні експерименти над своєю шкірою, адже без консультації фахівця наслідки можуть бути важкими. Але вихід є, і це — лазерна епіляція.

Саме лазерна епіляція — максимально ефективний спосіб видалення небажаного волосся. Це новітня технологія в галузі лазерної косметології. Медичний центр “ЗлатаДерма” успішно робить лазерну епіляцію своїм пацієнтам. Найпопулярніші зони лазерної епіляції: зона бікіні, міжбрів’ї, верхня губа, скроні та щоки (у чоловіків), гомілки та ноги в цілому, біла частина живота. Найбільш популярна процедура серед перерахованих — лазерна епіляція зони бікіні.

 

Чи існує спосіб видалити волосся назавжди?

лазерна епіляція в Миколаєві

Звісно, так. Сучасна апаратна косметологія пропонує різні методики “боротьби” з небажаним волоссям. Видалення волосся назавжди тепер не міф, а реальність. І чоловіки, і жінки можуть підібрати для себе індивідуальний спосіб по видаленню волосся. У цій статті ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про фотоепіляцію, лазерну епіляцію та епіляцію системою BBL. Є думки “за” і “проти” щодо лазерної епіляції, але кількість прихильників цієї процедури з кожним роком зростає.

 

Скільки коштує лазерна епіляція

Існує стереотипна думка, що ця процедура далеко не всім по кишені. Насправді, це не так. Адже мало хто підраховував, скільки коштів витрачається на придбання бритви, насадок для неї, крему для депіляції, воску для епіляції, пасти для шугарингу та купівлю інших засобів для боротьби з небажаними волоссям.

Не варто забувати, що після депіляції або епіляції необхідно обробляти шкіру заспокійливими лосьйонами або лосьйонами для зменшення росту волосся. Оскільки депіляція бритвою чи епілятором, воскова епіляція та шугаринг не врятують вас від волосся назавжди, ці процедури потрібно проходити повторно. Відповідно й матеріали для них необхідно купувати знову і знову.

Якщо підбити загальну суму, витрачену за рік на “боротьбу” з волоссям, виходить не чимала кількість грошей. Іноді значно більша, ніж необхідна для здійснення процедури лазерної епіляції. Тому якщо ви хочете надалі економити свої кошти й час, обирайте процедуру лазерної епіляції! Просто введіть у пошук: «лазерна епіляція бікіні відгуки» — і ви все зрозумієте!

Лазерна епіляція: опис процедури

Лазерну епіляцію в Миколаєві проводять за допомогою спеціального обладнання, яке запатентовано та перевірено в країнах ЄС. Що таке лазерна епіляція? Суть процедури полягає у поглинанні випромінювання лазера різними біологічними структурами. Меланін — пігмент волосся, який розташований в стрижні й волосяному фолікулі. Лазер здатний поглинати світлові хвилі певної довжини (700-800 нм).

У результаті дії лазерного випромінювання меланін, поглинаючи енергію світла, нагрівається та руйнує сусідні клітини матриксу (паросткова зона волоса) і судини, що живлять волосяний фолікул. Таке випромінювання руйнує корінь (цибулину) волоса — й через кілька тижнів волосся відпадає та більше не росте.

Деяка частина волосяних фолікулів знаходиться в сплячому стані (близько 10-15%) і 80-90% — у стадії активного зростання. Тому для повного позбавлення від волосся, необхідно пройти кілька процедур лазерної епіляції. Саме в нашому центрі лазерна епіляція верхньої губи завжди отримує хороші відгуки.

Лазерна епіляція: світле волосся й чутлива шкіра

Неодимовий лазер і система BBL — два лазерних апарати, які видаляють будь-який тип волосся, не пошкоджуючи шкіру. Цими приладами можна працювати з будь-яким типом шкіри, оскільки для дуже чутливої шкіри використовується лазерний промінь меншої інтенсивності.

Такий індивідуальний підбір сили лазера дає можливість видалити небажане волосся без жодного ризику пошкодження шкіри (наприклад, це дуже важливо, коли проводиться лазерна епіляція обличчя або окремо лазерна епіляція верхньої губи). Отже, приходьте в клініку”ЗлатаДерма”: наші фахівці допоможуть вам позбутись небажаного волосся на обличчі, під пахвами й на будь-якій іншій ділянці тіла.

Правила пацієнта перед проходженням процедури:

 • Записатися на консультацію для визначення індивідуального курсу проходження процедури.
 • Не засмагати під прямими променями сонця або в солярії протягом 14 днів до процедури.
 • Не робити епіляцію або депіляцію протягом 14 днів до процедури.
 • Не обробляти плановану зону епіляції спиртовмісними засобами за 3 дні до процедури.

Стан шкіри після лазерної епіляції

Кожна жінка знає, що після депіляції та застосування інших методів боротьби з небажаними волосками, на шкірі залишається роздратування. Така реакція завдати фізичний дискомфорт і больові відчуття. Це значний естетичний недолік, адже нікому не подобається шкіра в червону крапочку. біль того, роздратування може спричинити вростання волосків.

З такою проблемою дуже складно боротися, але це необхідно робити, тому що вросле волосся може викликати серйозне запалення. Якщо все це вам знайоме, і ви втомилися витрачати силу-силенну часу і сил на подолання подібних негараздів, лазерна епіляція — це єдиний спосіб забути про перелічені проблеми.

Промінь лазера спрямований тільки на фолікул волосся. Він не впливає на клітини шкіри. Тобто це абсолютно безпечний метод боротьби з небажаними волоссям, застосування якого не спричиняє роздратування й виключає ризик опіку.

Після лазерної епіляції шкіра виробляє велику кількість колагену, що забезпечує швидке відновлення, дає ефект лазерного омолодження. Після процедури на шкірі відсутнє роздратування, але дуже важливо дотримуватись правильного догляду.

Лазерна епіляція на неодимовому лазері

Лазерна епіляція на неодимовому лазері гарантує ефективні результати процедури. Енергія лазерного проміння, яке поглинає меланін волосся, впливає безпосередньо на волосяний фолікул, руйнуючи його, але не впливає на шкіру тіла, що виключає опіки. Отже, цей метод — ідеальний варіант для засмаглої шкіри.

Водночас лазерне випромінювання неодимового лазера поглинається оксигемоглобіном, який знаходиться в дрібних кровоносних судинах, що живлять волосяну цибулину. Тому лазерна епіляція миколаївпроцедура лазерної епіляції має подвійний ефект впливу на волосся та ефективно бореться з темним, світлим і рудим волоссям.

Проникнення випромінювання при лазерної епіляції досягає 4 мм, що відповідає глибокому заляганню фолікула. Лазерна епіляція з використанням системи SYNCHRO — абсолютно безболісна.

Лазерний пристрій облаштований системою охолодження кріоспреєм: при кожному спалаху впорскується спрей.

За бажанням пацієнта спрей може бути використаний і до спалаху, і одночасно з ним. Важливо, що шкіра зовсім не пошкоджується, тому така делікатна процедура як епіляція зони бікіні — максимально ефективна і комфортна.

Лазерна епіляція на неодимовому лазері дозволяє працювати і на світлій, і на засмаглій шкірі. Але задля найкращого ефекту потрібно дотримуватися деяких правил:

Для повного видалення волосся необхідно пройти кілька процедур. Кількість залежить від особистої фізіології людини.

 • Після процедури не можна засмагати протягом 7 днів.
 • Використовувати сонцезахисні креми протягом 14 днів після процедури, щоб уникнути пігментації.
 • Інтервал між процедурами лазерної епіляції може становити від 2 до 5 тижнів (індивідуальний для кожного пацієнта).

Основні переваги лазерної епіляції неодимовим лазером:

 • безболісно;
 • ефективно;
 • швидко;
 • безпечно;
 • для всіх типів шкіри;
 • видалення будь-яких видів волосся;
 • вбудоване охолодження шкіри.

Епіляція лазерною системою компанії SCITON

лазерна епіляція українаПринцип епіляції з використанням пристрою SCITON системи BBL заснований на лазерному випромінюванні, яке вибірково поглинається волосяним фолікулом. Вплив лазерного променя направлено виключно на фолікул, тому повністю виключений ризик опіку при проведенні епіляції лазером SCITON.

Хвиля довжиною 800 нм, впливаючи на меланін (темний пігмент волоса), руйнує структуру кореня волоса і сполучні клітини матриксу, що живлять волосяний фолікул. Після такого впливу лазера оброблене волосся руйнується, випадає і більше не росте.

Цей вид епіляції підходить абсолютно для будь-якого типу шкіри. Не викликає роздратування і опіків. Лазерну епіляцію лазером SCITON можна сміливо назвати найефективнішим видом епіляції, оскільки можна видалити навіть найсвітліші й найтонші волоски. Відмінно підходить для очищення від небажаних волосків над верхньою губою, а також для людей зі світлою чутливою шкірою.

 

 

Процедура лазерної епіляції лазером SCITON: переваги:

 • гарантований відмінний результат позбавлення від небажаного волосся;
 • видалення пушкового волосся;
 • безболісність;
 • безпека (цей спосіб епіляції виключає опіки і подразнення);
 • відсутність врослого волосся.

Перед лазерною епіляцією необхідно проконсультуватися з лікарем-косметологом щодо складання індивідуального курсу та визначення кількості процедур. Задля отримання ідеального результату необхідно пройти декілька процедур лазерної епіляції.

Це зумовлено тим, що частина волосяних фолікулів знаходиться в сплячому стані (близько 10-15%) і 80-90% — в активному зростанні. Отже, коли волосся, що “спить”, починає зростати, його необхідно видаляти, щоб уникнути його появи надалі.

Необхідно знати!

 • Перед процедурою не можна засмагати близько 14 днів.
 • Для повного видалення волосся необхідно пройти декілька процедур. Кількість залежить від особистої фізіології кожного.
 • Після процедури не можна засмагати протягом 10 днів.
 • Використовувати сонцезахисні креми протягом 14 днів після процедури, щоб уникнути пігментації.
 • Інтервал між процедурами може становити від 2 до 5 тижнів, і індивідуальний для кожного пацієнта.

Догляд за шкірою після процедури

 • Після проходження процедури лазерної епіляції перші 2 тижні бажано обробляти шкіру препаратом “Пантенол” або кремами, які містять пантенол. “Пантенол” застосовується для прискорення загоєння при ушкодженнях шкіри і слизових оболонок різного генезу.
 • Це прискорює процес відновлення шкіри, адже будь-який зовнішній вплив — стрес для неї.
 • Уникати водних процедур протягом доби після процедури.
 • Не протирати місця, оброблені лазером, спиртовмісними речовинами протягом 12 годин.
 • Категорично забороняється масажувати оброблені місця протягом 3 днів.
 • Необхідно користуватися сонцезахисним кремом, уникати прямого попадання сонячного проміння протягом 14 днів після процедури.

Висновок

Лазерна епіляція волосся на сьогодні є найефективнішим, максимально безпечним і надійним способом боротьби з небажаними волоссям.

Важлива перевага лазерної епіляції полягає в її можливості не тільки знищувати волосся, але й усувати його зростання. Крім того, є можливість видаляти волосся будь-якого типу — від найсвітліших до найтемніших — на будь-яких фототипах шкіри, не пошкоджуючи цілісності шкірного покриву.

Глибоке й м’яке проникнення світлового потоку лазера забезпечує найкращу результативність процедури внаслідок можливості видаляти волосся в важкодоступних місцях. Тобто видаляти волосяні фолікули, які знаходяться досить глибоко.

Тільки лазерна епіляція в Миколаєві допомагає одночасно домагатися наступних результатів: видаляти волосся, видаляти судини, а також забезпечувати ефект ліфтингу і загальне поліпшення стану шкіри.

При застосуванні процедури лазерної епіляції кількість волосся зменшується, а після проходження повного курсу волосся перестає рости.

Мрія будь-якої жінки — бути чарівною завжди, скрізь і за будь-яких обставин. Досягти заповітної мети допоможе процедура лазерної епіляції від медичного центру “ЗлатаДерма”!

Питання — Відповіді

0 0 голосов
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности