лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Лазерне шліфування

Лазерне шліфування

Фракційне лазерне шліфування

Лазерне шліфува лазерне шліфуванняння — це інноваційна система оновлення іміджу та омолодження шкіри, яку розроблено спеціально для тих, хто ще не готовий до пластичної операції. Якщо ви саме з такої категорії людей, наша клініка косметології в Миколаєві пропонує вам ефективний метод покращення стану шкіри. Ми допоможемо зупинити час і навіть повернути його назад!

Лазерне шліфування обличчя (лазерний пілінг) — це ювелірна робота, і результат того вартий. Шкіра не просто стає надзвичайно гладкою, але й, виробляючи новий колаген, активно омолоджується. Після процедури колагенові волокна відтворюються ще протягом декількох місяців!

Дізнайтесь Ціну

Лазерне шліфування шкіри в Миколаєві

Лазерний пілінг — це сучасна малотравматичная методика омолодження шкіри. Її застосування допомагає швидко та безслідно позбутися мімічних зморшок, судинних  зірочок, післяпологових розтяжок.

Пацієнтам доступне лазерне шліфування рубців, що залишаються після неправильного лікування вугрової висипки (ця процедура ще відома як лазерне шліфування постакне), родимок, пігментних плям та інших шкірних дефектів.

Шліфування шкіри за допомогою фракційного лазера використовується як профілактика появи вікових змін, а також для відновлення зів’ялої або пошкодженої шкіри.

Підтяжка шкіри обличчя відбувається завдяки “скороченню” шкіри під впливом лазера, оскільки це стимулює вироблення достатньої кількості нового пр

иродного колагену. Результати лазерного шліфування ви будете відчувати тривалий час, і стан оновленої, омолодженої шкіри вас радуватиме!

Під час процедури лазерного шліфування на фракційному лазері відбувається видалення верхнього шару дерми. Завдяки тому, що відмерлі клітини шкіри видаляються, зникають зморшки, рубці та інші нерівності. На тих ділянках шкіри, на які впливають лазером, завдяки активній дії колагену відбувається не тільки прискорення процесів загоювання, а формується новий — здоровий і рівний — шар шкіри.

Технічно лазерне шліфування під впливом фракційного лазера СО2 ДОТ — це опік шкіри. Він і провокує шкіру на якнайшвидше відновлення та посилене відтворення колагену. Чим глибше опік, тим кращий ефект омолодження шкіри. Такий вид лазерного омолодження як фракційне лазерне шліфування підходить тим, хто хоче уникнути традиційного хірургічного втручання.

лазерний пілінг

Показання до проходження процедури

 • рубці та сліди, що залишилися після вугрової хвороби, вітряної віспи, важких форм алергії (лазерне шліфування шрамів);
 • дефекти шкіри;
 • розширені пори;
 • розтяжки;
 • зморшки;
 • лущення шкіри.

Після лазерного ш

ліфування шкіри поліпшується імунітет шкіри, підвищується її здатність до захищеності від вугрової висипки, пігментації, дерматитів. “Лазерне шліфування обличчя ціна” — один з найпоширеніших запитів в інтернеті. Запрошуємо вас до нашої клініки: ціни, які пропонує “ЗлатаДерма”, вас приємно здивують!

Лазерне шліфування фракційним лазером CO2

Основа технології DOT (dot у перекладі з англ. — “точка”) — лазерне шліфування шкіри (ДОТ — це скорочено Дермальний Оптичний Термоліз). Сенс технології DOT полягає в тому, що енергія лазерного випромінювання поглинається поверхневим шаром шкіри. Але не всією поверхнею, а окремими фракційними частинами (“точками”) у надкороткий проміжок часу. Енергія випромінювання прогріває шари шкіри, запускаючи синтез відтворення колагену. Важливо, що ділянка (фракція) тканини, яка обробляється лазером, та найближчі до цих “точок” ділянки шкіри не нагріваються.

Підготовка пацієнта

Лазерне шліфування — це планова естетична процедура. Перед початком її проведення необхідно пройти повне обстеження у лікаря-косметолога, щоб запобігти неприємних наслідків. На підставі результатів о

бстеження фахівець призначає особистий комплекс лікування. Якщо пацієнт надто чутливий, лазерне шліфування проводиться із застосуванням місцевої анестезії.

Тривалість процедури залежить від обсягу ділянки шкіри, що обробляється лазером. У середньому це займає від 30 до 60 хвилин. Наприклад, комплексна процедура лазерної шліфування “обличчя + шия + декольте” триває до 60 хвилин!

Прекрасно піддаються шліфуванню рубці та шрами. Результати процедури ви помітите вже через тиждень. Просто почитайте відгуки про лазерне шліфування шкіри — та ви зрозумієте, що воно того варте!

Протипоказання до проведення процедури

У лазерного шліфування обличчя є протипоказання. Рекомендуємо записатися на консультацію до наших фахівців, якщо ви не впевнені, можна вам здійснювати цю процедуру чи ні.

Перелік протипоказань:

 • приймання антибіотиків (закінчити потрібно не менше ніж за три місяці до процедури);
 • період лактації;
 • імунодефіцит;
 • загострені хронічні соматичні захворювання;
 • онкологія;
 • рецидивуюча вугрова хвороба;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

Період відновлення

Лазерний пілінг у медичному центрі “ЗлатаДерма” не вимагає госпіталізації пацієнта. Наприклад, відразу після проходження процедури лазерного шліфування розтяжок пацієнт може поїхати додому. За необхідності лікар може призначити вам протизапальні, жарознижувальні або знеболювальні препарати.

Термін реабілітації шкіри після лазерної шліфування — 4 дні. Інформацію щодо подальшого догляду ви отримаєте у свого лікаря-косметолога, оскільки все залежить від ваших індивідуальних особливостей.

Чекаємо на вас!

 

Питання — Відповіді

медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности