лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Ліпосакція

Ліпосакція

Ліпосакція / /

Ліпосакція для чоловіків і жінок

Ви, напевне,ліпосакція не раз чули про ефективність ліпосакції — сучасного способу позбавлення від жирових відкладень за допомогою хірургічного втручання. І якщо ви вирішили покращити своє тіло за допомогою цього прогресивного методу в центрі пластичної та естетичної хірургії “ЗлатаДерма”, ви зробили правильний вибір. Наш медичний центр пропонує пацієнтам допомогу висококваліфікованих фахівців та найкраще медичне обладнання. 

Ліпосакція — високоефективний метод корекції фігури, заснований на видаленні надлишків жирових відкладень з окремих її ділянок. Досвідчені лікарі клініки “ЗлатаДерма” використовують сучасні прилади та устаткування від найкращих американських та європейських виробників спеціалізованої медичної техніки.

Дізнатись Ціну

Показаннями до ліпосакції є відкладення жирових тканин, які погіршують контури тіла та псують фігуру. До нашого медцентру звертаються люди, які бажають скоригувати зовнішність у разі наявності прикрих жирових відкладень у зоні підборіддя, живота, галіфе, зовнішньої або внутрішньої поверхні стегон та колін. Найбільш популярні операції — ліпосакція живота та стегон.

Переваги ліпосакції:

 • відсутність травматичності (ліпосакцію здійснюють через невеликі проколи в шкірі, і процес загоєння триває недовго);
 • незначні рубці (це дуже важливо, і особливо в тому випадку, коли необхідно обробити велику ділянку шкіри);
 • можливість проведення ліпосакції паралельно з іншими процедурами щодо корекції фігури.ліпосакція в миколаєві

У деяких випадках відкачування занадто великої кількості жиру (наприклад, в області живота) спричинює обвисання шкіри. Але у відчай впадати не варто: виправити дефект допоможе абдомінопластика (процедура підтягнення обвислої шкіри). Ця процедура підходить як жінкам, так і чоловікам.

Багато хто помилково вважає, що лікарі можуть зробити тільки ліпосакцію живота. Це не так: є багато інших видів цієї процедури. Перерахуємо деякі з них:

 • ліпосакція вушок на стегнах;
 • ліпосакція колін;
 • ліпосакція ніг;
 • ліпосакція гомілки;
 • ліпосакція грудних залоз у чоловіків;
 • ліпосакція горба на шиї;
 • ліпосакція шиї;
 • ліпосакція щік;
 • ліпосакція зони галіфе;
 • ліпосакція пахв;
 • ліпосакція рук;
 • ліпосакція обличчя;
 • ліпосакція сідниць;
 • ліпосакція спини;
 • ліпосакція литок.

Ліпосакція: найкращий медцентр Миколаєва

Фахівці медцентру “ЗлатаДерма” завжди намагаються підібрати найкращий для пацієнта варіант розв’язання естетичної проблеми. Зокрема, завдяки застосуванню інноваційних методик. Прогрес не стоїть на місці, медична наука рухається вперед. Завдяки новим досягненням з’явився менш травматичний та більш безпечний метод корекції фігури — водоструминна ліпосакція.

Водоструминна ліпосакція Body-Jet (Боді-Джет) — операція з видалення зайвих жирових відкладень з мінімальним ризиком для здоров’я. Це не просто ще один спосіб покращення контурів тіла, а нова концепція! Оперативне втручання проводиться під місцевим наркозом і вимагає від хірурга менших зусиль. Оцінити ділянку корекції можна безпосередньо під час операції, що знижує ризик необхідності повторного втручання.

Післяопераційний період після видалення зайвих жирових відкладень за допомогою апарату Body-Jet (Боді-Джет) скорочується до двох днів, після яких працездатність повністю відновлюється.

Крім того, процедура водоструминної ліпосакції Body Jet уможливлює ліпомоделювання — пересадку жирових клітин у зони, які потребують створення додаткового об’єму.

Жирові клітини, отримані під час виконання водоструминної ліпосакції Body Jet, ідеально підходять для такого застосування, оскільки вони не пошкоджуються, залишаються живими. Крім того, вони не містять домішок крові та сполучної тканини, тому не потребують додаткового очищування.

Ліпомоделювання Body Jet дозволяє відібрати клітини для таких операцій:

 • виправлення асиметрії грудей, корекція її форми;
 • незначне збільшення грудей;
 • ліпофілінг губ, обличчя, кистей рук тощо.

Власні жирові клітини краще приживлюються, не викликають відторгнення та алергії. До того ж понад 80% клітин залишаться життєздатними.

Перед процедурою лікар детально вас проконсультує, відповість на всі ваші запитання. А також складе індивідуальну програму вашого якнайшвидшого відновлення. Як відомо з практики, остаточний результат операції ви зможете оцінити вже через кілька місяців (найчастіше — через 2-3 місяці).

Вважаємо за необхідне звернути вашу увагу на те, що корекція фігури в медцентрі за допомогою водоструминної ліпосакції Body Jet та ліпомоделювання можлива навіть без застосування наркозу та без втрати працездатності пацієнта! Отож, звертайтеся до лікарів “ЗлатаДерма”, які допоможуть вам змінити зовнішність на краще. Не втрачайте дорогоцінний час — записуйтеся до наших фахівців, щоб вже найближчим часом по-справжньому пишатися своєю новою фігурою та насолоджуватись кожною миттю життя!

 

Питання — Відповіді

5 1 голос
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности