лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Маммопластика: пластична операція збільшення грудей

Маммопластика: пластична операція збільшення грудей

Зміст

 1. Вступ
 2. У яких випадках проводиться
 3. Як це відбувається
 4. Які імплантати ми використовуємо
 5. Polytech
 6. Mentor
 7. Motiva
 8. Хірургічні доступи та розташування
 9. Ліпофілінг грудей: що це
 10. Реконструкція після мастектомії
 11. Реабілітація
 12. Висновок
 13. Посилання

Красиві жіночі груди — це привабливо та сексуально. Розкішний пружний бюст додає впевненості жінці будь-якого віку. Сучасні можливості пластичної хірургії дозволяють отримати молочні залози бажаної форми та розміру.

Задумалися, як збільшити груди? Приходьте в центр пластичної хірургії «Златадерма»! Тут кращі методики, кращі імплантати та кращі ціни!

Запишіться на пілотний проект та отримайте мінус 40% на пластику грудей!

Маммопластика — це пластичні операції на жіночих молочних залозах, у результаті чого змінюється їх форма, обсяг, розміри. Збільшення грудей відбувається шляхом впровадження грудних імплантатів (ендопротезування) або власного жиру пацієнта (ліпофілінг).

Маммопластику проводять пластичні хірурги в центрах естетичної медицини по міжнародних протоколах із застосуванням сертифікованих матеріалів. На питання, скільки коштує збільшити груди в Україні, однозначної відповіді немає: вартість залежить від рівня складності операції, моделі імплантату та рейтингу медичного центру.

У яких випадках проводиться маммопластика

Мрієте збільшити груди? Зверніться в медцентр «Златадерма»! Тут проводять усі види пластики грудей за цілком демократичними цінами.

Маммопластика показана тим, у кого:

 • мікромастія (маленькі груди);
 • макромастія (великі груди);
 • птоз (обвисання молочних залоз);
 • асиметрія (вроджена, придбана);
 • зменшення після грудного годування;
 • мастектомія (видалення грудної залози в результаті онкологічного лікування).

Погіршення естетичних характеристик грудей часом обумовлено фізіологічними причинами. Жіноча молочна залоза прикріплена до своєрідного каркасу з куперовских зв’язок, які з часом стоншуються та розтягуються. Це погіршує контури грудей і спричиняє зниження їх пружності та обвисання.

Зіпсувати красу бюста може схуднення, пологи та період лактації. У результаті втрати маси тіла залози зменшуються в об’ємі та обвисають. У цьому випадку пластика грудей просто необхідна. Ціна прийнятна, і багато жінок після нормалізації ваги ставлять грудні імплантати.

Пружність та об’єм грудей зумовлені станом залозистої та щільної стромальної тканини. Із закінченням репродуктивного періоду (після 40 років), їх починає заміщувати жирова тканина. Використання грудних імплантатів дозволяє поліпшити конфігурацію бюста.

Форма та розміри їх грудей не влаштовують багатьох молодих жінок. За опитуваннями, більшість з них замислюється, як збільшити груди на два розміри, щоб стати більш привабливою та сексуальною. Психологічний дискомфорт викликає диспропорція залоз (асиметрія), непривабливий сосок або колір ареоли. Сучасна маммопластика — це спосіб розв’язання будь-яких естетичних проблем, пов’язаних з покращенням зовнішнього виду молочних залоз. Збільшення грудей в Україні — це доступна процедура.

Вирішили збільшити груди? Зверніться до професіоналів медцентру «Златадерма». Операція зі збільшення грудей у пілотному проекті — це мінус 40% від вартості!

Дізнайтесь ціну

Як це відбувається

Збільшити груди можна тільки після завершення статевого дозрівання дівчини й остаточного формування молочних залоз. Після обстеження, за умови відсутності протипоказань, лікар підбирає імплантати, враховуючи побажання пацієнтки щодо майбутніх параметрів грудей. Найбільш популярні — груди 3 розміру: вони ідеально підходять жінкам стандартної статури.

Обов’язково враховуються також початкові параметри грудних залоз (особливо соска та ареоли), а також анатомічний тип пацієнта.

Береться до уваги:

 • тип шкіри та підшкірно-жирової клітковини;
 • зростання, маса тіла;
 • ширина грудної клітини.

Використовуючи комп’ютерну 3D-модель, у нашому центрі можна візуалізувати задуманий результат та обговорити всі нюанси з хірургом. На консультації можна приміряти зовнішні сайзери, щоб оцінити свої відчуття з новою формою бюста. Це полегшує вибір грудних імплантатів.

Які імплантати ми використовуємо

Збільшення грудей за допомогою силіконових імплантатів — найпопулярніший вид маммопластики. Завдяки широкому асортименту розмірів і форм можна отримати бюст своєї мрії.

За видом наповнювача розрізняють імплантати:

 • сольові (з фізіологічним розчином);
 • силіконові (дозволяють збільшити параметри грудей на 2 розміри та більше).

Випускаються імплантати з гладкою та текстурованою поверхнею. Останній вид рідше спричинює капсулярну контрактуру — утворення фіброзної капсули навколо ендопротеза.

Polytech — німецька якість

Силіконові імплантати Polytech — легкі еластичні грудні ендопротези, з міцною 8-ми шаровою оболонкою, наповнені висококогезівним силіконовим гелем, який “запам’ятовує” форму.

Випускаються в трьох контурах:

 • анатомічні;
 • круглі;
 • краплеподібні.

Модельний ряд представлений 236 варіантами, що полегшує вибір імплантату для кожного окремого випадку. Бар’єрний шар виключає проникнення молекул силікону в організм. При пошкодженні оболонки такий імплантат не втратить форми, а гель не витече. Кожен ендопротез Polytech сертифікований, має марку СЕ.

Mentor від Johnson & Johnson

Ментор — єдині імплантати у світі, вироблені в США. Гарантом якості продукції американського бренду є солідний перелік сертифікатів схвалення — європейських, американських та країн СНД. Імплантати Ментор — це найнижчий (1,1) відсоток ускладнень плюс довічна гарантія.

Особливості: запатентований когезівний Memory Gel “запам’ятовує” форму та має специфічну в’язкість, що забезпечує відчуття натуральної щільності залоз. Текстуровані ендопротези виробляються за методикою Imprinting та з використанням унікальної технології Siltex, що гарантує безпечну та якісну приживлюваність.

Завдяки високій точності вигинів анатомічні моделі Mentor ідеально підходять витонченим жінкам астенічного типу. Краї цих імплантатів непомітні навіть за умови дефіциту жирової тканини.

Motiva (Establishment Labs) з Коста-Ріки

Імплантати Мотиву — екологічно чистий продукт найвищої якості та високого рівня безпеки. Їх випускає популярний бренд, що пропонує широкий вибір унікальних гелевих ендопротезів.

Хірургічні доступи та розташування

Збільшення грудей за допомогою імплантатів передбачає проведення операції, під час якої пластичний хірург робить розріз та впроваджує силіконовий ендопротез. Подібні маніпуляції виконуються із застосуванням різних технік. Вибір оптимального варіанту здійснюється хірургом з урахуванням конкретної ситуації.

Імплантати можуть розташовуватися:

 • під молочною залозою зі збереженням цілісності грудного м’яза;
 • під великим грудним м’язом;
 • частково — під м’язом, частково — під залозою (розміщення імплантату в 2-х площинах).

Маммопластика передбачає використання 4 типів розрізів (доступів) для впровадження імплантатів:

 1. Субмаммарний. Шов — по природній складці під молочною залозою. Надійний і популярний спосіб.
 2. Доступ через пахвову зону. Забезпечує якісний косметичний ефект. Шва майже не видно.
 3. Ареолярний. Шов проходить по ареолі. Рубець навколо соска практично непомітний.
 4. Трансабдомінальний. Застосовується при поєднанні маммопластики з абдомінопластикою. Імплантат встановлюють через розріз на передній черевній стінці.

Збільшення грудей у «Златадерма» за відгуками наших клієнтів — це безпечно, надійно та недорого! Дізнайтеся, скільки коштує збільшити груди в Україні, і ви зрозумієте: у нас — дешевше!

Ліпофілінг

Альтернативою збільшенню грудей за допомогою силіконових імплантатів є ліпофілінг — маммопластика власним жиром пацієнтки, який виконує функції натурального філера. Низькотравматична процедура, що дозволяє збільшити об’єм грудей на ½ (один розмір). Збільшення на два розміри грудей можливо тільки ендопротезуванням.

Пересадка жиру можлива виключно в межах одного організму. Для її проведення в жінки має бути достатня кількість жирової тканини, тому цей вид пластики не підходить худеньким дамам.

Етапи ліпофілінгу грудей:

 1. Отримання жирової тканини з жирових “депо” (живота, боків, зони “галіфе”) методом вакуумної ліпосакції.
 2. Очищення отриманого матеріалу в центрифузі від домішок. Виготовлення аутожиру.
 3. Трансплантація жирового філера в місця, що підлягають корекції.

Реконструкція після мастектомії

Мастектомія (видалення молочної залози) — радикальний метод лікування раку грудей. Після подібних операцій жінки відчувають себе позбавленими привабливості. З розвитком пластичної хірургії в більшості випадків стало можливим штучне відновлення втраченого органу.

Існує два способи реконструкції грудей:

 1. Маммопластика з використання імплантатів. Проходить у 1-2 етапи, менш травматична, але підходить не всім.
 2. Пластика з використанням шкірно-м’язових клаптів з імплантатами та без них. Технічно більш складна операція, яка потребує високої професійної майстерності хірурга.

Реабілітація

Після маммопластики необхідний деякий час для реабілітації. У цей період жінка повинна дотримуватися рекомендацій пластичного хірурга. А саме: носити компресійний трикотаж, раціонально харчуватися, знизити фізичну активність. Необхідно уникати інфекційних захворювань, перевтоми та стресових ситуацій, які можуть послабити організм і спровокувати ускладнення.

Висновок

Збільшення грудей за допомогою ендопротезування — безпечний та ефективний спосіб отримати бюст своєї мрії.

Посилання

https://www.prof-medicina.ru/

https://motivaimplants.com.ua/

Питання — Відповіді

медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности