лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Мастопексія

Мастопексія

Мастопексія / /

Корекція молочних залоз дозволяє жінкам позбутися неприємних наслідків обвисання грудей. “В’ялі” молочні залози не тільки завдають жінці психотравму, але й доставляють певний фізичний дискомфорт. Важливо повернути їм колишню досконалість та привабливість.

Підняти груди та повернути форму можна за допомогою мастопексії — поширеної пластичної операції грудей. Медичний центр “Златадерма” (Миколаїв, Україна) пропонує послуги досвідченого профільного хірурга, доступні ціни та гарантує відмінний результат. 

Показання до операції

Найчастіше оперативного втручання потребує стан молочної залози, коли вони опускаються настільки, що субмамарна складка розташовується вище ареоли. У медицині таке явище називається птоз грудей.

Причини такого стану різні:

 1. Грудне вигодовування. Після пологів змінюється гормональний фон, що призводить до збільшення об’єму грудей та розтягуванню шкіри. Зв’язки, які підтримують груди, теж схильні до розтягування. Після завершення періоду годування малюка, коли молочні залози повертаються в початковий стан, відбувається провисання.
 2. Вікові зміни. Тільки в молоді роки можна не турбуватися про еластичність шкіри в області декольте. У більш зрілому віці шкіра менш еластична, вона не зберігає пружність, тому груди провисають.
 3. Різке зниження ваги.  Шкіра не встигає швидко відновитися (зменшитися в обсязі) — груди опускаються, з’являються розтяжки.

Незалежно від причини птозу, усунути його можна тільки оперативним втручанням. Підтяжка молочних залоз хірургічним методом дозволяє повернути груди на нормальну висоту та поліпшити їх контури.

Три ступеня опущення грудей 

 1. Птоз I ступеня (мінімальний). Субмамарна складка на рівні соска.
 2. Птоз II ступеня (помірний). Сосок знаходиться вище нижнього полюса, на 1-3 см нижче за складку.
 3. Птоз III ступеня (максимальний). Сосок знаходиться на рівні нижнього полюса, у найбільш глибокій частині. Молочна залоза опускається на 3 см та більше нижче рівня субмамарної складки.

птоз-груди

Гіперплазія залозистої тканини спричиняє два різновиди птозу:

 • якщо тканина розташовується під субмамарною складкою, а сосок вище складки, діагностують псевдоптоз;
 • якщо на одному рівні з нею — гландулярний птоз.

Інші показання до хірургічного втручання

За допомогою мастопексії усувають не тільки птоз, але й інші порушення форми грудей, коли потрібно підтяжка:

 • розтягнення, яке не супроводжується опущеними соска;
 • порушення контурів;
 • асиметрія грудей;
 • аномальний розвиток лівої чи правої молочної залози (гіпоплазія);
 • опускання нижніх частин.

Креми, дієта та гімнастика в цих випадках безсилі. Єдиний вихід — мастопексія. Ефективність цієї хірургічної операції багаторазово доведена на практиці. У результаті її проведення покращується еластичність шкіри, груди набувають красивої форми без слідів втручання.

Протипоказання

Корекція грудей протипоказана, якщо у пацієнтки діагностовано:

 • онкологію;
 • інфекційне захворювання;
 • мастопатію;
 • порушення згортання крові;
 • проблеми з внутрішніми органами, судинами або серцем;
 • сахарний діабет.

Також не проводять мастопексію вагітним жінкам. 

Передопераційний період

Якщо ви зважилися на операцію, перш за все, потрібно проконсультуватися у фахівця — мамолога. Під час огляду та спілкування ви можете обговорити з лікарем ваші побажання та отримати рекомендації фахівця.

Нерідко думки та уявлення пацієнта та лікаря з приводу форми та розміру грудних залоз розходяться. Щоб знайти оптимальне рішення, мамолог проводить повне обстеження грудей, робить необхідні маніпуляції:

 • виконує діагностику;
 • пояснює вікову специфіку;
 • сповіщає про особливості операційного втручання з урахуванням форми бюста та стану шкіри;
 • показує приклади стану грудей до і після операції.

Суть операції 

Мастопексія — операція з підтяжки грудей без імплантатів. Під час хірургічного втручання тканини молочної залози одночасно з сосково-ореолярним комплексом переміщуються вгору, надлишки тканини відсікаються.

В залежності від ступеня опущення грудей та відмінності в обсязі залозистої тканини застосовуються 3 основних методи підтяжки молочних залоз:

 1. Періареолярна підтяжка. Хірургічний доступ через циркулярний розріз навколо області ореоли.
 2. Вертикальна підтяжка. Проводиться розріз навколо ореоли та додатковий розріз від ореоли до нижнього краю грудей.
 3. Якірна Т-подібна) підтяжка. Найскладніший спосіб, проте, він досить ефективно усуває асиметрію та птоз. Метод поєднує застосування вертикального та циркулярного розрізу зі спеціальним горизонтальним в подгрудній складці.

Залежно від складності операція триває від 1,5 до 3 години. Вартість залежить від складності операції та вибору методики. 

Реабілітаційний період після операції

Після операції нову форму молочні залози знаходять протягом 3-6 місяців. Рубці практично повністю зникають через півроку. У перші 1-2 місяці відновного періоду необхідно користуватися компресійним білизною.

Ефект від хірургічного втручання зберігається тривалий час. Але спровокувати повторне опущення грудей може різке зниження ваги.

Ускладнення, наприклад, тривале загоєння чи небажана зміна контуру грудей, з’являються вкрай рідко. Однак у разі появи фізичного дискомфорту або візуальних симптомів, які викликають занепокоєння, варто відразу звернутися до лікаря.

У медцентрі “Златадерма” операції щодо покращення форми грудей виконуються досвідченим хірургом високої кваліфікації. Завдяки використанню прогресивних методів ми гарантуємо безболісне та безпечне проведення операції та швидке відновлення.


Операція з підтяжки грудей — це не просто відновлення гарної форми грудей.  Мастопексія надає можливість жінці відчувати свою привабливість у будь-якому віці.

пластический хирург о контурной пластике

Консультацію проводить Константинов А.І.

Питання — Відповіді

5 1 голос
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности