лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Пластика носу

Пластика носу

Пластика носа — це одна з найпоширеніших операцій естетичної медицини. І це не дивно, адже незначна зміна носа суттєво змінює зовнішність.

Через варіативність проблем із носом, існує кілька різних операцій з виправлення його форми. Ціна пластики носа залежить від виду операції, а також індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Дізнайтесь Ціну

У цій статті ми познайомимо вас з особливостями різних операацій, які застосовуються для виправлення форми носа. Якщо ви вирішили зробити пластику носа, зверніться до пластичного хірурга медичного центру “Златадерма” за особистою консультацією. На вас очікує персональний огляд лікаря, можливість подивитися фото до та після операції. також ви дізнаєтесь, скільки коштує пластика носа та пластика кінчика носа та зможете вибрати необхідний саме вам вид операції. 

У нашому медцентрі також можна зробити ментопластику.

Пластика носа в Україні — досить поширена операція. Якщо ви звертаєтесь до професіоналів своє справи, варто розраховувати лише на позитивний результат.

Коли варто робити пластику носа

Показання для пластики носа наступні:

 • утруднене дихання через ніс;
 • серйозний естетичний дефект, який помітно псує зовнішність;
 • невдоволення пацієнта своїм носом.

Сідлоподібна форма

Сідлоподібна форма носа утворюється в результаті деформації хряща та перфорації носової перегородки, що призводить до просідання спинки носа в середній частині. Спричинити появу цього дефекту може:

 • травма носа або агресивна ринопластика;
 • проказа (антропонозна інфекційна хвороба);
 • рецидивний поліхондрит;
 • вроджений сифіліс;
 • зловживання кокаїном;
 • гранулематоз Вегенера.

Операція проходить під загальним наркозом із застосуванням відкритої техніки. Виправляється форма носа за допомогою натуральних імплантатів з хрящової тканини пацієнта. Іноді використовуються штучні матеріали: силікон, політетрафторетилен, поліамід.

Для операції використовують шматочки тканини пацієнта з його вушних раковин, ребер, а також кісткову тканину з великогомілкової кістки або підшкірну жирову клітковину. Відновлення після операції триває до 3 тижнів. На фото до та після операції видно, що ніс після пластики помітно вирівнюється.

Гачкуватий кінчик носа

Пластика кінчика носа, ціна на яку досить доступна, є однією з найскладніших операцій з корекції носа. Це обумовлено тим, що хірург вимушений розробляти індивідуальну тактику корегування для конкретного випадку.

Така форма носа найчастіше зумовлена генетичною схильністю, віковими змінами (послаблення зв’язків між хрящами), невдалою пластикою. Для виправлення такого дефекту хірурги використовують одну з методик: 

 • встановлення хрящового трансплантата вздовж колумели пацієнта;
 • часткове видалення носового м’яза через внутрішній розріз;
 • видалення частини хрящової основи та зближення усічених сторін.

Період відновлення після хірургічного втручання триває до трьох місяців. Після проведення цієї пластичної операції щодо відновлення естетичного вигляду кінчика носа зовнішність людини значно покращується. Це можна побачити на фото пацієнтів до та після операції.

Надмірна довжина носа

Занадто довгий ніс виглядає непропорційно та псує зовнішність. Але розв’язати цю естетичну проблему можна за допомогою пластики носа (фото задоволених пацієнтів це підтверджують).

Однією з причин такої форми носа може бути надто довга носова перегородка. Якщо діагноз саме такий, хірургічним шляхом проводиться вкорочування перегородки через внутрішню частину носа.

Іншою причиною можуть бути надмірно довгі нижні латеральні хрящі. У такій ситуації хірург зменшує довжину носа за допомогою поділу хряща на дві пропорційні частини та накладання їх одна на одну. Внаслідок такої трансформації ніс коротшає — і його кінчик підіймається. Відновлення після операції триває до трьох тижнів.

Асиметрія крил носа

Спричинити асиметрію крил носа може фізіологічна особливість, а також наслідки невдалої операції або травми. Залежно від причини асиметрії для її усунення використовують різні техніки.

 • Викривлення перегородки

Виконується випрямлення перегородки або повне заміщення її хрящовим імплантатом.

 • Неправильне розташування медіальної ніжки (ділянка хряща, що підтримує колумелу з боків)

Щоб усунути асиметрію, хірург зміщує медіальну ніжку в потрібний бік.

 • Більш серйозні причини (наслідки травм та патологій)

Залежно від індивідуальних особливостей стану пацієнта проводиться одна або кілька операцій з репозиціювання хрящів і кісток носа. Єдиної техніки не існує, тому скільки коштуватиме пластика носа в такому випадку, залежить від сукупності факторів конкретної ситуації.

Термін відновлювального періоду завжди зумовлена характером операції: він може тривати від одного до трьох місяців.

Широкі ніздрі

Широкі ніздрі погіршує естетику обличчя. Причиною такої форми є ущільнення шкіри та хрящової тканини в зоні крил носа. Для зменшення ніздрів, хірург робить висічення надлишкової сполучної та хрящової тканини. Розрізи виготовляються на лінії природних складок біля крил, що допомагає зробити шрами максимально непомітними. Післяопераційна реабілітація триває до двох місяців.

Відразу після пластики носа в пацієнтів спостерігається набряк, гематоми навколо очей (дізнайтеся як позбутися мішків під очима) та утруднене дихання. Протягом реабілітації рекомендується виключити спорт, відвідування сауни та солярію, а також перебування на сонці.

Шрам після операції розсмоктується протягом 1-3 місяців, залежно від виду та складності операції. Тільки після цього можна побачити реальний результат хірургічного втручання. Пластика носа помітно змінює на краще зовнішність людини, що видно на фото пацієнтів до операції та після операції, і ці позитивні зміни зберігаються на все життя.

Питання — Відповіді

0 0 голосов
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности