лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Видалення біополімеру з губ

Видалення біополімеру з губ

Пластична хірургія та естетична косметологія дають можливість покращувати зовнішність, коригувати недоліки. Яка ж жінка від цього відмовиться? Але сучасні методики суттєво відрізняються від тих, які застосовувалися 20-30 років тому. увеличить губы Николаев

У той час спостерігався сплеск популярності силіконових губ. Жінки просто марили про них та шукали можливість “покращити” зовнішність. У тогочасних косметичних клініках проводили процедуру збільшення губ за допомогою біополімерних гелей (біополімерів). Конкретизуємо: форму губ змінювали без операції.

Процедура була порівняно недорогою та безболісною. Збільшували губи з використанням силіконових та поліакриламідних гелів, формакрилу (Formakryl). Пацієнток запевняли, що красиві силіконові губи — це на все життя. На жаль, багато хто зазнав на собі, що це не так. 

Виявилося, що з часом біополімер може “мігрувати”. І найболісніше та найприкріше те, що коригувати форму губ у такому випадку неможливо! На відміну від збільшення губ гіалуроновою кислотою, біополімер можна видалити лише хірургічним втручанням. 

Узнайте Цену

Видалення гелю

У переліку послуг медичного центра “Златадерма” є процедура видалення біополімеру з губ. Її проводить кваліфікований профільний фахівець — найкращий хірург міста Миколаєва.

Видалення силіконового гелю з губ прирівнюється до мистецтва, тому таку відповідальну процедуру має виконувати лише спеціаліст високого класу. Хірург має не лише видалити біополімер, а й зберегти гарну форму губ пацієнтки.

Більшість людей помилково вважає, що відкачати гель з губ не складно, оскільки ж так просто збільшити губи в такий спосіб. Але потрібно розуміти, що гель вводять через найтонший прокол (у верхню та нижню губу відповідно).

Видаляють його подібним способом. Але видалення — більш складна процедура, яка потребує від медика високого професіоналізму. Річ у тому, що біополімер з часом глибоко інтегрується в тканини губ. Іншими словами, ніби “вростає” в сполучну тканину — формується рубець.

Через це природна форма губ деформується. У якийсь момент настає час “ікс”, коли виникає бажання позбутися гелю та повернути красу обличчя. Пластичний хірург, до якого ви звернетеся, має виконати ювелірну роботу.

Найчастіше до нас звертаються по допомогу тоді, коли гель вже встиг “з’їхати” убік. Щоб припинити процес “міграції” біополімеру, необхідно провести процедуру видалення. Це можна зробити в медичному центрі “Златадерма”.

Видаляємо полімерний гель за одну процедуру

Видалення полімерного гелю виконується через розріз, який хірург робить на внутрішній стороні губи. При такому втручанні відбувається мінімальне пошкодження м’язів та судин та вдається запобігти формуванню рубця. Ця методика дозволяє позбутися так званого ефекту «качиного рота».

На наступному етапі процедури по видаленню біополімеру хірург відновлює форму губ пацієнтки. Найчастіше для цього потрібно прибрати надлишки слизової оболонки, яка нависає у вигляді так званих «шторок» у зоні верхньої губи.

Також коригується й форма нижньої губи. Хірург виконує необхідні маніпуляції, щоб досягти природних пропорцій: нижня губа має бути в 1,5 раза об’ємнішою за верхню.

Після закінчення операції накладається спеціальний внутрішній шов. Після загоєння він буде малопомітним.

Якщо ви звернетесь до медичного центру естетичної медицини “Златадерма”, наші хірурги роблять усе необхідне для відновлення природної краси вашого обличчя. Найчастіше пацієнтки хочуть зробити корекцію форми губ за допомогою гіалуронової кислоти.

Відвідавши наших спеціалістів, ви зможете:

  • усунути деформацію та асиметрію губ;
  • відновити форму губ;
  • відновити артикуляцію.

Реабілітаційний період триває від 10 до 14 днів. Повне рубцювання відбувається через 1-2 місяці. Ми гарантуємо повну анонімність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Отже, видаляти силікон з губ не тільки можна, алей й потрібно, щоб біополімер не завдав шкоди вашій зовнішності. 

Бережіть своє здоров’я та красу. «Качині губи» вже не в моді, хоча й навряд чи колись і  справді були.

Питання — Відповіді

5 1 голос
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности