лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Видалення новоутворень

Видалення новоутворень

Хочете видалити родимку або інші новоутворення? Приходьте в медичний центр «ЗлатаДерма» за професійним рішенням. У нас — найкращі лікарі та обладнання.

Новоутворення на шкірі — це неестетично, некомфортно та здебільшого небезпечно для здоров’я. Від них необхідно позбавлятися. У центрі лазерно-косметичної медицини, косметології та пластичної хірургії «ЗлатаДерма» проводять видалення будь-яких шкірних дефектів.

У вас папілома, родимка, бородавка, кератома, атерома або ліпома? Приходьте на консультацію до дерматоонколога Ахтіманкіной Наталії Інокентіївни. Лікар працює щосуботи, з 10-00 до 14-00.

Після обстеження проблемний наріст видаляється за допомогою медичного лазера компанії DEKA. Швидко, безболісно, безкровно, без шрамів! Видаленням родимок та інших новоутворень займаються професіонали. Щоб записатися до лікаря, зателефонуйте нам. Ціна консультації онколога — 100 грн.

Дізнатись Ціну

Видалення новоутворень лазером

Перед видаленням будь-якого новоутворення проводиться дерматоскопія. Це метод безконтактної діагностики, за допомогою якого з’ясовують природу появи пухлини та її потенційну небезпеку. Під місцевою анестезією проблемна ділянка акуратно видаляється лазерним променем. У зоні впливу формується мініатюрна суха скоринка. У середньому через 2 тижні вона відпадає, залишаючи майже непомітний слід, який згодом повністю зникає.

Переваги лазерного видалення:

   • триває недовго;
   • низькотравматична процедура;
   • відсутність кровотечі та опіків;
   • не викликає запалення;
   • короткий період загоєння;
   • не залишає рубців і шрамів;
   • відмінний естетичний результат.

Обстежте підозріле новоутворення, щоб звести до мінімуму ризик розвитку меланоми! За статистикою ВООЗ щорічно у світі фіксується близько 132 тисяч нових випадків меланоми!

Потурбуйтеся про своє здоров’я: перевірте в медцентрі «ЗлатаДерма» підозріле утворення на шкірі! Лікарі клініки використовують сучасне обладнання для діагностики та видалення родимок, бородавок, кератом, атером і ліпом. Лазерне видалення новоутворень у Миколаєві за європейськими стандартами — це доступно!

видалення родимок миколаїв

 

Види новоутворень на шкірі, їх небезпека

Шкірні новоутворення зустрічаються практично в кожної людини. Здебільшого це доброякісні нарости — родимки, папіломи, бородавки, кератоми, ліпоми, атероми. Але такі дефекти часом псують зовнішній вигляд (особливо ті, що знаходяться на відкритих частинах тіла) і викликають психологічний дискомфорт.

Крім незручностей та естетичних проблем, варто сказати про те, що деякі шкірні новоутворення потенційно небезпечні. Під дією сонячного проміння, ультрафіолетового випромінювання та механічних травм вони здатні перероджуватися в рак! Отже, які новоутворення на шкірі потребують пильної уваги?

Родимки (невуси)

Родимки — вроджені чи набуті пігментовані новоутворення на шкірі. Бувають опуклі, неопуклі, висячі, з волосяними фолікулами та без, схильні збільшуватися та видозмінюватися. Небезпечними вважаються невуси розміром від 1,5-10 мм та більше. Погана ознака — збільшення кількості родимих плям, їх поява та раптове зникнення. Онкологи рекомендують видаляти родимки, які знаходиться в зоні гоління, депіляції та потенційного натирання одягом через підвищений ризик травмування невуса. 

Якщо ваша родимка змінила форму, колір, розміри, з’явилась кровотеча, свербіж, біль — перевірте її на меланому! Бажано видалити проблемну родимку якомога раніше.

Багато хто цікавиться, які родимки не можна видаляти, та скільки коштує видалити родимку. Радимо звернутися до професіоналів. Лазерним видаленням родимок у Миколаєві займається центр лазерно-косметичної медицини, косметології та пластичної хірургії «ЗлатаДерма». Видалення родимок лазером преміум-класу СО2 ДОТ (SmartXide DOT) — малоінвазивна безпечна процедура, на яку не потрібно витрачати багато часу.

Швидкість загоєння після лазерного видалення залежить від обсягу посіченої тканини. Чим він менший, тим швидше відбувається процес відновлення шкірного покриву. Скоринку, яка з’являється під час загоєння, не можна відривати: вона відпадає самостійно. Після цього утворюється невелика за розміром рожева пляма, яку потрібно захищати від впливу сонячного проміння.

Якщо лазерне видалення здійснювалося на відкритих ділянках тіла (обличчя, шия, зона декольте), перед виходом на вулицю на них необхідно нанести сонцезахисний крем з SPF 60 і вище. Ділянка шкіри, з якої було видалено новоутворення, незабаром відновить колір, структуру та не буде виділятися. 

Вирішили видалити родимку? Зробіть це лазером.

Папіломи та бородавки — доброякісні пухлиноподібні утворення на шкірі. У них вірусне походження. Їх поява — ознака присутності в організмі вірусу папіломи, багато штамів якого може спричинити рак.

Папіломи — гладкі новоутворення тілесного кольору, на тонкій ніжці (від 0,1-9 мм). Виникають на тлі ослаблення імунітету під пахвами, в інтимних місцях, а також на спині, шиї, обличчі (повіках). Викликають папіломатоз. Проблема розв’язується видаленням папілом і подальшим специфічним лікуванням.

Бородавки — шорсткі новоутворення (2-10 мм) біло-сірого кольору, з чіткими межами. Найпоширеніші місця локалізації — лікті, коліна, пальці, долоні, підошви ніг. Заразні.

Види папілом (бородавок):

видалення папілом

   1. Прості. Заразні, неестетичні.
   2. Плоскі (юнацькі). Зазвичай зникають самі по собі.
   3. Підошовні бородавки. Виникають на підошвах ніг, долонях. Мають корінь (шипіцу).
   4. Висячі акрохорди. Гладкі, з тонкою ніжкою. Виникають на шиї, повіках, обличчі, під пахвами. Схильні до пошкоджень.
   5. Гострі кондиломи. Ростуть на геніталіях. Передаються статевим шляхом. Онкогенні, заразні. Після видалення таких бородавок призначається специфічна противірусна терапія.

Лікування всіх видів бородавок — хірургічне. У медцентрі «ЗлатаДерма» практикується лазерне видалення бородавок. Тонкий лазерний промінь, як скальпель, видаляє папілому разом із коренем. Це гарантує відсутність рецидиву та відмінний естетичний результат. У чутливих зонах папіломи видаляють із застосуванням місцевої анестезії.

Чимало страждань завдають підошовні бородавки. Корінь (нижня частина новоутворення, яка розташована в глибокому шарі шкіри) може травмувати нервові закінчення, що спричиняє біль при ходьбі. Не зникають, заразні, важко лікуються.

Видалення підошовних бородавок бажано робити лазером. Точний зріз повністю видаляє всю шипіцу, на 100% виключаючи рецидив. Через 5 діб пацієнт може ходити. Видалення бородавки лазером центрі «ЗлатаДерма» проводять з урахуванням протипоказань і можливих ризиків.

Видалення папіломи на верхній повіці триває декілька хвилин. Випалювання проходить дистанційно, не торкаючись шкіри. Лазерним променем тканини знезаражуються, отже, повністю виключається інфікування. Швидке загоєння та відмінний косметичний ефект. У клініці «ЗлатаДерма» процедуру проводять медичним лазером DEKA (Італія).

Після видалення новоутворення слід утриматися від перебування на сонці, уникати теплових процедур, механічного тиску та впливу ультрафіолетового випромінювання на прооперовану ділянку. Після лазерного видалення не можна відривати скоринку.

Кератоми

Кератоми — доброякісні новоутворення (плями, вузлики), які з’являються в результаті зроговіння клітин епідермісу. Здебільшого це проблема літніх людей. Але кератоми можуть з’явитися у людей молодшого віку, що зловживають засмагою.

Кератоми — неестетичні та потенційно небезпечні шкірні дефекти. Деякі види можуть перероджуватися в меланому під дією сонячного проміння, а також внаслідок травмування. Небезпечна ознака новоутворення — лущення, поява запалення, тріщин, сухої скоринки. Від цих наростів потрібно позбавлятися.

Найкраще рішення — лазерне видалення кератоми в медцентрі «ЗлатаДерма».

Дізнатись Ціну

Ліпоми

Ліпоми (жировики) — неестетичні доброякісні пухлини на шкірі. Ростуть повільно, але неухильно, досягаючи, часом, значних розмірів (10-15 см). Не розсмоктуються ніколи, їх потрібно видаляти (особливо ті, що знаходяться на відкритих ділянках тіла). Можуть трансформуватися в ліпосаркому.

Видалення жировика лазером — безпечний метод з відмінним косметичним результатом. 

Переваги лазерного видалення ліпоми:

   • не зачіпаються здорові тканини;
   • вилущування з капсулою;
   • можливість гістологічного аналізу пухлини.

Атерома

Атерома (кіста з сальним вмістом) — доброякісна неестетична пухлина, що зовні нагадує ліпому. Утворюється в результаті обструкції сальної протоки. Іноді запалюється та загниває, може збільшуватись у розмірах.

У медцентрі «ЗлатаДерма» атероми видаляють лазером під місцевою анестезією. Швидко, без болю та шрамів.

Виявивши новоутворення на шкірі, зверніться в медцентр «ЗлатаДерма». Компетентні фахівці знайдуть найбільш раціональний естетичний спосіб розв’язання вашої проблеми.

Лазерне видалення новоутворень у Миколаєві

Ваша родимка змінила колір? Турбує дефект на шкірі? Не зволікайте з візитом до онкодерматолога. Зверніться до професіоналів! Центр лазерної медицини «ЗлатаДерма» має великий досвід лазерного видалення родимок. Ми пишаємося позитивними відгуками наших пацієнтів. Фахівці клініки видаляють різні новоутворення на шкірі — швидко, комфортно та якісно.

Посилання

 

Питання — Відповіді

5 1 голос
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности