лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Купероз

Купероз

Купероз / /

Лікування куперозу

Купероз (капілярна або судинна сітка) — поширена косметологічна проблема. Найчастіше купероз з’являється на ногах та на обличчі.

Пов’язано це з навантаженням, яке відчувають наші ноги, надмірним перебуванням на сонці (особливо в тому випадку, якщо у людини є генетична схильність до такої проблеми).

Іноді купероз на обличчі може бути настільки вираженим, що шкіра візуально нібито змінює відтінок з природного кольору на сизий (як правило, це особливо помітно на носі).

Що таке судинна сітка (купероз)? З якої причини вона з’являється? Як позбутися куперозу на носі, наприклад? На всі ці питання ми готові дати відповідь.

Дiзнатись Цiну

Як лікувати купероз на обличчі та на ногах?

Купероз або так звана судинна сітка на обличчі та ногах, розацеа, венозна сітка та навіть варикозне розширення вен сьогодні ефективно лікується лазерами новітнього покоління.

Центр косметології та естетичної медицини “ЗлатаДерма” давно та успішно застосовує лазер Неодимовий, лазер SCITON, систему BBL.

Система BBL користується популярністю серед пацієнток нашого медцентру. У залежності від больового порогу кожна жінка відчуває різний ступінь неприємних відчуттів під час процедури, але всі пацієнтки завжди задоволені результатом. І недарма, оскільки цей метод має багато переваг.

По-перше, під час процедури шкіра не нагрівається та не пошкоджується. По-друге, відсутній будь-який відновний період. Отже, відразу після процедури ви можете продовжувати вести звичний спосіб життя. По-третє, лікування доступне для людей з різним рівнем фінансового достатку: наші ціни вас приємно здивують!

Лазерні методики дозволяють усувати як невеликий купероз на ногах, так і глибоко розташовані судини великого діаметра (2 мм), з якими неможливо впоратись в інший спосіб.

Купероз виникає через порушення кровообігу, через втрату судинами еластичності, через їх розширення та ламкість.

Здебільшого до куперозу схильні люди зі світлою тонкою чутливою шкірою. Тому для них ідеальне рішення — це лазерне видалення судинної сітки на обличчі.

Чим небезпечний купероз?

Насамперед, купероз викликає дискомфорт: судинна сітка та постійне почервоніння виглядає неестетично. Таку ваду неможливо замаскувати косметичними засобами. Саме це стає основною причиною лікування з метою позбавлення естетичної проблеми.

Однак купероз може мати й більш серйозні наслідки. Якщо діапазон ураження великий та пошкоджено глибоко розташовані судини, це може спричинити погіршення кровообігу. Внаслідок цього шкіра погано забезпечується киснем та живильними речовинами, що прискорює процеси старіння: з’являється нездоровий колір, зморшки та інші косметичні недоліки. Судинну сітку на ногах обов’язково потрібно лікувати.

Етапи розвитку захворювання

  • Для початкового етапу характерним є подразнення, свербіж, почервоніння, печіння. Такі симптоми з’являються в результаті впливу холоду, механічних факторів, гарячої води тощо.
  • Потім відбувається поступове розширення дрібних судин, які втрачають еластичність. 
  • Згодом, у міру прогресування захворювання, з’являється постійне почервоніння. 
  • У наступній фазі фіксується поява темних вузликів — так званих судинних “зірочок”.
  • Далі може розвитися стійке розширення судин — телеангіектазія.

Лазерне лікування куперозу — це єдиний метод на сьогодні, за допомогою якого можна радикально та швидко розв’язати проблему куперозу, судинних “зірочок” та інших судинних утворень будь-якого ступеня складності.

Щоб видалення судин на обличчі або на іншій частині тіла було максимально комфортним для пацієнта, а досягнутий результат зберігся надовго, лікарі рекомендують проводити курс процедур по видаленню судинної сіточки на обличчі з короткими інтервалами, щоб дати шкірі час на відновлення.

Видалення варикозу лазером

Судинна сітка (або судинні “зірочки”) — це розширення вен, які знаходяться в шарі шкіри. Проявляється це ураження яскраво вираженими, помітними на шкірі синюватими, червоними або фіолетовими жилками. Така сіточка може з’явитися на будь-якій ділянці тіла, у будь-якому віці. Як зазначалося вище, судинні “зірочки” найчастіше з’являються на ногах, і вони можуть бути ознакою прояву варикозу.

Також дізнайтеся більше про склеротерапію вен.

Якщо ви хочете повернути красу, приходьте в медичний центр «ЗлатаДерма» на видалення судинної сітки на ногах лазером!

Видалення судинної сітки на обличчі удаление сосудистых звездочек на лице

Постійне почервоніння носа та щік,d поява судинної сіточки та “зірочок” на обличчі спричиняють зайвий клопіт та незручності. До того ж, якщо додається ще й вугрове висипання, і обличчя стає багряно-горбистим — це не просто призводить до погіршення емоційного стану людини, але й негативно впливає на загальну якість життя.

Фахівці клініки “ЗлатаДерма” — досвідчений лікар-дерматолог та косметологи — мають досвід успішного лікування найскладніших проявів захворювань шкіри. Тому ви можете звернутися до нас з будь-якою формою розацеа або подібного за симптомами захворювання (вугри, фолікуліт, піодермія, себорейний та періоральний дерматит).

Розацеа (або рожеві вугри) — це хронічне запальне захворювання шкіри. Воно характеризується стійкою еритемою (почервонінням) центральної частини обличчя (ніс, щоки, підборіддя, лоб), появою вираженого судинного малюнка та наявністю рожевих папул і пустул.

Ці зміни — результат розширення судин обличчя, що спричинене контактом з деякими речовинами, дією гормонів, які не впливають на інші кровоносні судини нашого організму. Подібна реакція зберігається протягом тривалого періоду часу.

Запалення та розширення судин зумовлені дифузійною гіперплазією сполучної тканини та гіперплазією фолікул сальних залоз, підвищеною проникністю капілярів. Це послаблює судини фізично, і вони наближуються до поверхні шкіри та стають дуже помітними. На обличчі капіляри розташовані досить щільно, тому вони виділяються сильніше, ніж на інших ділянках шкіри.

У тих, хто страждає розацеа, капілярна сітка гіперчутлива до подразнення. Як правило, до розацеа більше схильні жінки, ніж чоловіки (у співвідношенні 4:1) зі світлою шкірою у віці від 30 до 50 років. Однак саме в чоловіків розвивається найважчий наслідок розацеа — ринофіма (шишкуватий, багряно-горбистий ніс).

Лазерне лікування розацеа — ефективний метод сучасної медицини. Лазер дозволяє видаляти “судинний малюнок” будь-якого розміру в будь-якій локалізації. Лазерне лікування — це безпечний ефективний метод лікування небажаних судинних дефектів.

Лише декілька процедур (а найчастіше достатньо й однієї!) — і зовнішній вигляд шкіри поліпшується. Зникають дрібні “зірочки” та інші судинні дефекти, які спотворюють обличчя. 

Використання вбудованої системи охолодження кріоспреєм забезпечує безболісне протікання процедури лазерного видалення судин, судинних сіточок, куперозу та розацеа.

Як працює неодимовий лазер?лазерное лечение сосудов

Випромінювання лазера є селективним, тобто поглинається якоюсь вибірковою мішенню. При видаленні судин лазером, мішенню для лазерного випромінювання є оксигемоглобін, що знаходиться в кровоносних судинах.

Отже, лазерне випромінювання впливає ТІЛЬКИ на судини: тканини шкіри не пошкоджуються. Дрібні судини миттєво зникають повністю. Більші за розміром — бліднуть та зменшуються.

Велика ділянка робочої площі, висока потужність, вбудована система охолодження (кріоспрей) роблять процедуру комфортною, ефективною, безболісною та швидкою.

Основні переваги лазерного видалення судин:

  • безпечність (немає ризику опіку);
  • безболісність;
  • відсутність ризику утворення рубців;
  • діє на будь-який тип шкіри.

Як ви вже зрозуміли, лазерне видалення судинної сітки це безпечна, безболісна та вкрай ефективна процедура. За наявності описаних вище фізичних та косметологічних проблем її просто необхідно зробити. Це важливо не лише для краси, але й для вашого здоров’я.

Приходьте в клініку “ЗлатаДерма” за професійним розв’язанням вашої проблеми!

 

Питання — Відповіді

медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности