лазерно-естетичної медицини, косметології та пластичної хірургії

Адреса клініки: Україна, м.Миколаїв, вул.Бузника 14
Пн-Сб: 9:00-19:00, Нд: - вихідний.
/ Послуги / Збільшення точки G

Збільшення точки G

У медцентрі “ЗлатаДерма” можна зробити процедуру зі збільшення точки G методом ін’єкцій гіалуронової кислоти. Це допоможе жінці під час інтимної близькості відчувати інтенсивний вагінальний оргазм.

Точка G, та її значення в статевому акті жінки

Багато жінок, незалежно від віку, бажають залишатися сексуально привабливими для свого статевого партнера, а також у повному обсязі отримувати задоволення під час інтимної близькості. 

Доведено, що здоров’я жінки та її настрій дійсно залежать від того, наскільки повноцінне її статеве життя.

Часто жінки можуть відчувати кліторний оргазм, але далеко не всім відомий вагінальний оргазм — більш яскравий та набагато сильніший. Напевне всі чули про “загадкову” точку G, при стимуляції якої жінка може отримати найвищу насолоду. Де ж знаходиться ця точка, і навіщо її потрібно збільшувати?

Усередині піхви, на її передній стінці, на відстані 3-4 см від входу, знаходиться дуже чутлива ділянка. Якщо вона збуджується, жінка відчуває вагінальний оргазм. Але через анатомічні особливості в деяких жінок точка G має слабку чутливість.Це не дозволяє відчувати найбільшу насолоду від інтимної близькості.

Через це жінка може вважати себе фригідною, і, у якомусь сенсі, неповноцінною. А психоемоційний фон та гарний настрій залежить, зокрема, і від того, наскільки яскраве та сильне задоволення забезпечує статевий акт.

Причиною того, що зона G має слабку чутливість, може бути: 

  • невідповідність розмірів статевих органів у партнерів;
  • збільшення піхви через пологи, гінекологічні операції;
  • вікові зміни.

Але у такої проблеми є рішення: у медцентрі “ЗлатаДерма” збільшують точку G, застосовуючи метод введення в цю зону гіалуронової кислоти.

Рекомендовано ознайомитися:

Пластична операція клітора

Збільшення точки G гіалуроновою кислотою

Після збільшення точки G у жінки посилюється лібідо, а статевий акт приносить набагато більше задоволення, тому що жінка отримує чудову можливість відчути вагінальний оргазм. Така процедура ще називається аугментацією точки G.

Це безопераційний метод, який проводиться під місцевою анестезією. Процедура наступна: методом ін’єкцій лікар вводить у потрібну зону гіалуронову кислоту.

Завдяки дії цього препарату зона G збільшується в розмірах, стає більш чутливою, а стінки піхви — більш пружними. Якщо жінка скаржиться на сухість піхви, проблему також можна розв’язати в такий спосіб. Ін’єкції гіалуронової кислоти безпечні та ефективні, вони активно застосовуються в пластичній гінекології.

Ефект від процедури по збільшенню точки G

У результаті процедури збільшення точка G стає більш чутливою та доступною для стимуляції протягом статевого акту. Також відновлюється зволоженість слизової, дещо зменшується просвіт, внаслідок підвищення тонусу м’язів стінок піхви. Усе це сприяє посиленню відчуттів під час близькості й у жінки, і в її статевого партнера. Отже, застосування цього методу щодо збільшення точки G дарує жінці більш яскравий та інтенсивний оргазм, а інтимна близькість приносить більше задоволення.

Як проходить процедура

Перед проведенням процедури вам потрібно здати аналізи та пройти деякі обстеження. Якщо лікар не виявить протипоказань — ви до процедури готові. Наш досвідчений фахівець обробить вашу піхву антисептиком, зробить анестезію, визначить місце розташування точки G та введе в цю ділянку кілька мікродоз гіалуронової кислоти.

Ця методика безболісна, процедура проходить без ускладнень (але за умови, що ви будете виконувати рекомендації лікаря). Деякий час доведеться утриматися від відвідування сауни, басейну, а займатися сексом можна буде вже через добу-дві. Тривалість процедури — приблизно 1 година.

Протипоказання

Протипоказань небагато, але їх слід враховувати. До них відносяться:

  • чутливість до гіалуронової кислоти;
  • гострі запальні та інфекційні захворювання;
  • цукровий діабет.

Про те, чи підходить ця процедура саме вам, розповість лікар (на підставі огляду, бесіди та результатів аналізів).

Збільшення точки G гіалуроновою кислотою: відгуки

Усі наші пацієнти залишилися задоволені результатами проведеної процедури по збільшенню точки G, та багато хто на цьому не зупинився. У медцентрі “ЗлатаДерма” проводиться не тільки пластика обличчя, але також пластика інтимних зон (інша назва цього не хірургічного методу — інтимний філінг).

За допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти можна змінити зовнішній вигляд клітора, його капюшона, великих і малих статевих губ, промежини. Цей метод дозволяє відновити пружність інтимної зони, надати потрібну форму, усунути післяпологові та післяопераційні дефекти.

Інтимний філінг по збільшенню точки G — процедура порівняно нескладна. Вона не вимагає спеціальної підготовки; час реабілітації досить короткий — від 2 до 5 днів (у залежності від особливостей вашого організму).

У нашій клініці встановлено сучасне обладнання, працюють дипломовані лікарі, а також створені найкращі умови для пацієнтів. Наші висококваліфіковані фахівці професійно та тактовно проведуть консультацію та огляд.

Якщо у вас з’явилося бажання зробити своє сексуальне життя більш приємним та насиченим, чекаємо на вас у медичному центрі “ЗлатаДерма” для проведення процедур щодо покращення стану інтимної зони!

 

Питання — Відповіді

медичний центр Златадерма
Інформація
Ми в соцмережах
Способи оплати
Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.
Принять
Политика конфиденциальности